Skip to main content

Jakie dzieła możesz znaleźć w galerii On My Wall?

Po prawej stronie znajdziesz informacje o rodzajach oferowanych w On My Wall dzieł.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami.

Warto pamiętać, że każda prezentowana praca może zostać użyta (za zgodą Autora) w inny sposób, np. jako fototapeta na ścianę, drzwi lub inny element wystroju Twojego mieszkania lub domu.
Napisz do nas – my zajmiemy się resztą.

  Taki, jakim stworzyła go nieograniczona wyobraźnia i pewna ręka Artysty.

  Galeria On My Wall postara się tylko, aby dzieło zostało precyzyjnie opisane i odpowiednio zaprezentowane.

  Fotografia Kolekcjonerska to ściśle limitowana seria odbitek analogowych lub wydruków pigmentowych, wykonana w technologii gwarantującej muzealną (archiwalną) jakość i trwałość, zawsze sygnowana przez Autora.  W naszej Galerii do każdej fotografii dodajemy jeszcze certyfikat wraz z niezbędnymi informacjami opisującymi dane zdjęcie oraz szczegóły technologiczne jego wytworzenia.

  Więcej o fotografii kolekcjonerskiej możesz znaleźć tu.

  Digigrafia Kolekcjonerska to limitowana odbitka wykonana technologią druku cyfrowego z matrycy cyfrowej. W naszej Galerii digigrafie wykonujemy technologią druku pigmentowego na archiwalnych podłożach bawełnianych. Każda odbitka jest sygnowana przez Autora oraz posiada certyfikat (analogiczny jak przy Fotografii Kolekcjonerskiej).

  Digigrafia jest wschodzącą technologią, młodszą siostrą litografii, miedziorytu, drzeworytu i innych technik z zakresu grafiki artystycznej. W przypadku grafiki komputerowej mamy do czynienia z matrycą w formie cyfrowego zapisu. Z niej wytwarzana jest seria odbitek, które po złożeniu podpisu Autora, mają wartość oryginalnych dzieł sztuki.

  Więcej o technikach graficznych można znaleźć tu.

  Replika Autorska jest wykonaną przez Artystę lub pod jego kierunkiem limitowaną serią kopii oryginalnego dzieła.

  W Galerii On My Wall Repliki Autorskie zawsze wykonujemy pod nadzorem Artysty. Po starannej i wielogodzinnej obróbce plików zawierających wizerunek oryginału powstaje matryca cyfrowa. Wykonujemy z niej ściśle limitowaną serię odbitek w technologii druku pigmentowego na archiwalnych podłożach bawełnianych. Każda replika jest sygnowana, numerowana i opatrzona podpisanym przez autora certyfikatem, potwierdzającym akceptację jej wykonania.

  Dlaczego w On My Wall – galerii poświęconej prezentacji unikalnych dzieł sztuki – postanowiliśmy sprzedawać reprodukcje? Wynikło to z naszych rozmów z Artystami i Klientami.

  Jest to oferta skierowana do dwóch typów ludzi.

  Dla tych z was, którzy lubią często zmieniać wystrój i nie potrzebują wydruku, który przetrwa ponad 100 lat wystarczy mu plakat, który po kilku miesiącach zdejmie i wymieni na nowy.

  Chcemy też w ten sposób skierować ofertę do  ludzi młodych, często jeszcze uczących się, dopiero zmierzających ku dorosłości i zamożności także chcących mieć wyjątkowe, oryginalne dzieło, stworzone przez konkretnego autora.

  Właśnie dla Was postanowiliśmy znaleźć idealny kompromis – nasze reprodukcje autorskie, drukowane w formie plakatów w ograniczonym nakładzie, pozwalają by każdy miłośnik dobrej sztuki mógł zostać posiadaczem wyjątkowych dzieł i cieszyć się nimi w domu na swojej ścianie.

  Kup wyjątkowe prace z naszej oferty!

   

  Z Prywatnych kolekcji

  Dwurnik, Rosenstein, Lasik

   

  Tulipany | Ewa Karpińska

   

  Metamorfoza 2 | Ewa Karpińska

   

  Kolczasta Abstrakcja | Małgorzata Jankowska